Комплект для прийому супутникового телебачення складається з

Наша ціна: n/a
 

Обговорити цей продукт

(0 думок)

Наявність на складі: ні

Комплект для прийому супутникового телебачення складається з
супутникового ресивера
супутникової антени (тарілки)
сама антена (тарілка, дзеркало)
конвертери (кількість залежить від пакету каналів)
мультифіди (кріплення додаткових конверторів)
кріплення і хомути
кронштейна (для кріплення антени до стіни)
комутатора DiSEqC
коаксіальногокабелю
кріплення і роз'єми
Тепер зупинимося більш детально на кожному з основних компонентів

Супутниковий ресивер

Найдорожча частина всієї системи. Основна його мета - розкодувати сигнал з супутника і перетворити його в зрозумілий для телевізора вид.
Призначенням супутникового приймача (ресивера або тюнера) є вибір каналу для перегляду і перетворення сигналів в форму, придатну для подачі на вхід домашнього телевізора і стерео системи. Всі канали, що приймаються з супутників, діляться на дві категорії: відкриті і закриті. Закриті канали - це канали, за перегляд яких потрібно платити певну абонентську плату, а відкриті - це канали, за перегляд яких не потрібно платити; всі Ваші витрати обмежаться тільки покупкою супутникового обладнання. Для установки системи супутникового телебачення необхідно південне або південно-західний напрямок. Якщо ж вікна в Вашому домі не виходять на південь або південний захід, то антена встановлюється на дах. Для якісного прийому супутникових каналів прокладається спеціальний супутниковий кабель до кожного телевізора який ви хочете підключити від супутникової тарілки. Так що, якщо Ви плануєте ремонт у своїй квартирі або займаєтеся будівництвом будинку і в майбутньому збираєтеся встановлювати систему супутникового телебачення, то Вам слід завчасно подумати скільки телевізорів ви хочете підключити і при прокладанні даного кабелю під уникнення усіляких проблем в майбутньому. Радимо не довіряти цю роботу електрикам або іншим робітникам, а скористатися послугами фахівців.
Супутникові антени

Антена, або тарілка, збирає надзвичайно слабкий мікрохвильовий сигнал і здійснює його фокусування. Поверхня антени повинна мати високу відбивну здатність по відношенню до мікрохвиль. Антена має форму параболоїда, який має унікальну властивість переносити все випромінювання, яке передається з супутника паралельно його осі, у фокус. Існує два основних типи антен - параболічна і офсетний. Параболічні антени - антени, що фокусують сигнал із супутника в центрі своєї окружності. Недоліком таких антен є налипання снігу взимку і відсутність можливості встановити другий конвертор. Офсетні антени - антени із зміщеним фокусом, мають овальну форму відбивача. Дані антени сучасніші і популярніші, оскільки дають можливість встановити другий конвертор для прийому 2-3-4 ... супутників в залежності від місця розташування супутників на полярній осі. Також антени розрізняються по діаметру зеркала.Чем він більше, тим сильніше посилення сигналу. Антени зазвичай виготовляються зі сталі або алюмінію.
Дорожчі антени можуть бути краще пофарбовані, але в наших кліматичних умовах це сумнівна перевага, яке явно не відповідає різниці в ціні.
Супутниковий конвертер

Як вже було сказано раніше, сигнал з супутника відбивається від дзеркала (тарілки) і потрапляє на конвертер. У конвертері сигнал перетворюється і передається по коаксіальному проводу безпосередньо до ресивера (якщо система приймає всього 1 супутник) або до комутатора, до якого підключаються всі конвертери системи, налаштовані на прийом різних супутників. Основна характеристика конвертерів - кількість виходів. Саме од цього залежить скільки телевізорів можуть бути підключені до антени. Кількість виходів може бути 1, 2, 4.8 або 16.
Комутатори DiSEqC дають можливість переглядати канали з декількох супутників. Комутатор з'єднує ресивер з конвертерами через один кабель.
Кабель. Він практично не впливає на якість сигналу, якщо його опплетка не нижче 60% (сигнал адже цифровий, він є або його немає), але впливає на довговічність. Дешевий кабель помітно швидше приходить в непридатність. Ми використовуємо кабель Finmark, який сміливо можна назвати кращим коаксіальним кабелем на українському ринку.
Кронштейн для кріплення супутникової антени до стіни.
Додаткове кріплення (Мультіфід)
З'єднувальні дроти. 3-5 тюльпана (RCA) або SCART або HDMI кабелю в залежності від можливостей телевізора клієнта.
У супутниковій системі використовуються також F-роз'єми для соедініни кабелю з ресивером, конвертерами і т.д .. Також використовуються різноманітні хомути для фіксації кабелю.

Есть вопросы по Комплект для прийому супутникового телебачення складається з?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Ваше имя:

Email:

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Комплект для прийому супутникового телебачення складається з:

Інформація
Украина Черкаси Смілянская 149

(оптовий ринок база ОПС)

Пн.-Пт. с 09:00 до 16:00

Сб. с 10:00 до 14:00, Вс. - вихідний

+38(0472)382962 (Черкаси)
+38(0472)385568 (Черкаси)
+38(068)3917255 (Київстар)
+38(068)3923496 (Київстар)
Соціальні мережі
facebook twitter youtube

© WebHosst

Звязок
Ваше имя:

Email:

Тема сообщения:

Текст сообщения: