Рекомендації по установці супутникової антени - Наша ціна: n/a

Наша ціна: n/a
 
Наявність на складі: ні
опт - Рекомендації по установці супутникової антени

Обговорити цей продукт

(0 думок)

Рекомендації по установці супутникової антени
Ця стаття призначена для бажаючих самостійно встановити і налаштувати супутникову антену. Ми не будемо заглиблюватися в професійні нюанси і деталі установки супутникових систем високого рівня складності і нестандартні технічні рішення, а обмежимося загальним описом процесу установки побутового комплекту обладнання з офсетного антеною для прийому супутникових теле та радіоканалів.
    
     При установці супутникової антени важливу роль відіграє правильність її складання і точність наведення на супутник. Потрібно пам'ятати наступне:
     - Все механічні з'єднання повинні бути надійними
(Вітер і зовнішні механічні дії можуть вплинути на стан і працездатність антени), збірка повинна бути акуратною (незначне викривлення деталей антени, особливо дзеркала, призведе до зниження якості або повної неможливості правильної роботи антени).
     - Опора, на якій монтується антена, повинна бути розрахована по міцності згідно діаметру антени і вітрових навантажень в місці її установки.
     - Для точного наведення антени опора повинна бути встановлена строго вертикально.
Опора може бути змонтована на землі (на заздалегідь підготовленій горизонтальної бетонному майданчику), на стіні або на даху; в якості опори може бути використана антенна щогла.
     - Не рекомендується використовувати щоглу на розтяжках, так як взимку метал, з якого виготовлені розтяжки, в силу своїх фізичних властивостей буде звужуватися, і щогла почне "гуляти", що призведе до погіршення якості сигналу.
     - Сигнал з супутника передається на високих частотах, і самі незначні перешкоди (скло, листя дерев) знижують його рівень в кілька разів.
     - Бажано мати вільний доступ до кріпильних і настроювальних вузлів антени на випадок її раз'юстіровкі або інших механічних неполадок і доступ до конвертора.
Вибираючи місце для установки антени потрібно знати, з яких супутників ви будете приймати сигнал - позицію супутника на орбіті і його висоту над горизонтом (кут від горизонталі) для вашого географічного розташування.
Всі супутники розташовані в південному (південно-західному, південно-східному) напрямку на висоті до 30ти градусів; вони розташовуються по дузі над південним обрієм, самий "високий" супутник - той, який знаходиться найближче до південної позиції в Вашому регіоні.
Для географічної довготи Москви, наприклад, це супутник Eutelsat W4 (НТВ +), його позиція знаходиться строго на півдні (азимут 181 градус). Для більш західного або більш східного регіону його позиція буде зміщуватися або на схід, або на захід відповідно. Практично для будь-якого регіону існує свій супутник, що висить "строго" на півдні. Таким чином, нас цікавить відкритість всього південного сектора горизонту.

     Офсетна антена для прийому супутника, що знаходиться для даної географічної точки строго на півдні, встановлюється вертикально. Відповідно до зміни позиції супутника на захід або на схід антена починає зміщуватися вниз, відстежуючи дугу над екватором, по якій розташовані супутники (за таким принципом працюють поворотні механізми, що дозволяють приймати на одну антену кілька супутників).
Для прийому самого південного супутника у вашій місцевості, конвертор на антену встановлюється прямо, роз'єм для підключення кабелю до нього повинен дивитися строго вниз. Відповідно до зміни позиції прийнятого супутника на захід, конвертор необхідно повернути проти годинникової стрілки, якщо дивитися на дзеркало антени спереду, приблизно на той же кут, наскільки різняться позиції даного супутника і "самого південного" для цього регіону, і навпаки, - за годинниковою стрілкою , - якщо позиція супутника знаходиться на схід від "самого південного". Слід зазначити, що ця умова обов'язково для тих каналів, які віщаються в лінійної поляризації - вертикальної і горизонтальної. Вони позначені в довідниках і каталогах буквами V і H - від англійських слів Vertical і Horizontal. У лінійної поляризації здійснюється мовлення переважної більшості каналів.
Також існує мовлення в кругової поляризації, при якій орієнтація самого конвертора на антені не має значення. Позначають таку поляризацію буквами R і L - права і ліва. Зокрема, в цій поляризації здійснюється мовлення пакету каналів НТВ +, каналів з супутника Ямал і деяких інших. Для прийому каналів у вертикальній - горизонтальної поляризаціях використовується стандартний універсальний конвертор, а для кругової поляризації використовується спеціальний "Circular" - конвертор.
Після установки і приблизного наведення антени на супутник по азимуту починається точна настройка. Якщо антена налаштовується за допомогою ресивера, максимум сигналу досягається при максимальному показнику шкали "якість сигналу". "Рівень сигналу" позначає тільки рівень несучої. Відсутність сигналу на шкалі якості означає, що антена на супутник не настроєна. Слід зазначити, що на ресівері для настройки антени повинна бути обрана частота такого транспондера, про який достеменно відомо, що він в даному регіоні на антену саме такого діаметру приймається. Бажано, для простоти і зручності настройки, вибрати найпотужніший з принимающихся з даного супутника транспондерів. Виставивши максимальний сигнал в горизонтальній площині, антена закріплюється в горизонтальній площині і починається настройка у вертикальній.
Після того, як виставлений максимальний рівень сигналу, антена остаточно фіксується. Треба враховувати, що під час закріплення антени в потрібному положенні при затягуванні болтів антену буде "вести" від заданої позиції, і відслідковувати, щоб зберігалося максимальну якість сигналу.
Завдання настройки значно спрощується, якщо використовувати хоча б найпростіший і недорогий прилад "SatFinder" - стрілочний індикатор, що відображає пік рівня сигналу.
     Телевізійні канали на ресівері встановлюються відповідно до доданої до цієї автомагнітоли інструкції.

Есть вопросы по Рекомендації по установці супутникової антени?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Ваше имя:

Email:

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Рекомендації по установці супутникової антени:

Інформація
Украина Черкаси Смілянская 149

(оптовий ринок база ОПС)

Пн.-Пт. с 09:00 до 16:00

Сб. с 10:00 до 14:00, Вс. - вихідний

+38(0472)382962 (Черкаси)
+38(0472)385568 (Черкаси)
+38(068)3917255 (Київстар)
+38(068)3923496 (Київстар)
Соціальні мережі
facebook twitter youtube



Логін:
Пароль:

Реєстрація

забули пароль?

© WebHosst

Звязок
Ваше имя:

Email:

Тема сообщения:

Текст сообщения: