Як правильно обжимати коннектори RJ-45 5 категорії, кручена пара (мережевий кабель) - Наша ціна: n/a

Наша ціна: n/a
 
Наявність на складі: ні
опт -  Як правильно обжимати коннектори RJ-45 5 категорії, кручена пара (мережевий кабель)

Обговорити цей продукт

(0 думок)

У цій статті розповім, як обжимати кабель кручена пара, 4 жили. Взагалі, коли мова йде про кабель кручена пара, то мається на увазі в більшості випадків восьмижильний кручена пара, як обжимати кабель кручена пара 8 жил та 4 жили. Мережевий 4-х жильний кабель кручена пара, став популярний в період масового поширення проводового інтернету в країні. Вся справа в тому, що в порівнянні з 8-ми жильним кабелем він коштує разу в 2 дешевше. Тому провайдери в цілях економії грошей, люблять застосовувати його при підключенні проводового інтернету. Є ще одна особливість при 4-х жильному виконанні кабелю, це обмеження по швидкості передачі даних до 100 Мбіт / с. Якщо у вас мережевий адаптер на комп'ютері або ноутбуці 100 мегабітний, то побудова мережі або виготовлення патч-корду за допомогою 4-х жильного кабелю економічно виправдано, якщо плануєте застосовувати надалі гигабитное обладнання, зупиніться на виборі восьмижильного кабелю. Інструмент для обтиску кручений пари 4 жили Як і у випадку з восьмижильний кабелем, це той же коннектор RJ-45, обтискні кліщі і сам провід потрібної довжини.
Тут важливо знати, що бувають різні варіанти кольорового маркування провідників в самому кабелі кручена пара. Нижче на малюнку, наведена схема терморегулятори, розводки, для обтиску 4-х жильного кабелю кручений пари (кілька варіантів). Якщо у вас такий варіант забарвлення провідників, то терморегулятори буде наступна: 1: Біло-помаранчевий 2: Помаранчевий 3: Біло-зелений У іншому варіанті, замість біло-зеленого і зеленого
Використовується біло-синій і синій відповідно. Розпіновка крученої пари буде такою: 1: Біло-помаранчевий 2: Помаранчевий 3: Біло-синій 6: Синій На малюнку нижче, перераховані, мабуть, все зустрічаються колірні схеми 2-х парної кручений пари. Головне запам'ятати номера задіяних контактів: 1 2 3 Використовуйте нижченаведену схему, для виготовлення кросовер (crossover) кабелю, при з'єднанні двох комп'ютерів безпосередньо. Ну, ось і все, що стосується теоретичної частини обтиску 4-х жильний (2-х парної) кручений пари. Практичні поради (як обжимати) були дані раніше в статті статті пропоную подивитися відео, де я показую, як обжати виту пару з чотирьох жильного дроти.У цій статті розповім, як обжимати кабель кручена пара, 4 жили. Взагалі, коли мова йде про кабель кручена пара, то мається на увазі в більшості випадків восьмижильний кручена пара, як обжимати кабель кручена пара 8 жил та 4 жили. Мережевий 4-х жильний кабель кручена пара, став популярний в період масового поширення проводового інтернету в країні. Вся справа в тому, що в порівнянні з 8-ми жильним кабелем він коштує разу в 2 дешевше. Тому провайдери в цілях економії грошей, люблять застосовувати його при підключенні проводового інтернету. Є ще одна особливість при 4-х жильному виконанні кабелю, це обмеження по швидкості передачі даних до 100 Мбіт / с. Якщо у вас мережевий адаптер на комп'ютері або ноутбуці 100 мегабітний, то побудова мережі або виготовлення патч-корду за допомогою 4-х жильного кабелю економічно виправдано, якщо плануєте застосовувати надалі гигабитное обладнання, зупиніться на виборі восьмижильного кабелю. Інструмент для обтиску кручений пари 4 жили Як і у випадку з восьмижильний кабелем, це той же коннектор RJ-45, обтискні кліщі і сам провід потрібної довжини.
Тут важливо знати, що бувають різні варіанти кольорового маркування провідників в самому кабелі кручена пара. Нижче на малюнку, наведена схема терморегулятори, розводки, для обтиску 4-х жильного кабелю кручений пари (кілька варіантів). Якщо у вас такий варіант забарвлення провідників, то терморегулятори буде наступна: 1: Біло-помаранчевий 2: Помаранчевий 3: Біло-зелений У іншому варіанті, замість біло-зеленого і зеленого
Використовується біло-синій і синій відповідно. Розпіновка крученої пари буде такою: 1: Біло-помаранчевий 2: Помаранчевий 3: Біло-синій 6: Синій На малюнку нижче, перераховані, мабуть, все зустрічаються колірні схеми 2-х парної кручений пари. Головне запам'ятати номера задіяних контактів: 1 2 3 Використовуйте нижченаведену схему, для виготовлення кросовер (crossover) кабелю, при з'єднанні двох комп'ютерів безпосередньо. Ну, ось і все, що стосується теоретичної частини обтиску 4-х жильний (2-х парної) кручений пари. Практичні поради (як обжимати) були дані раніше в статті статті пропоную подивитися відео, де я показую, як обжати виту пару з чотирьох жильного дроти.

Есть вопросы по Як правильно обжимати коннектори RJ-45 5 категорії, кручена пара (мережевий кабель)?

Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.

Ваше имя:

Email:

Пожалуйста, сформулируйте Ваши вопросы относительно Як правильно обжимати коннектори RJ-45 5 категорії, кручена пара (мережевий кабель):

Інформація
Украина Черкаси Смілянская 149

(оптовий ринок база ОПС)

Пн.-Пт. с 09:00 до 16:00

Сб. с 10:00 до 14:00, Вс. - вихідний

+38(0472)382962 (Черкаси)
+38(0472)385568 (Черкаси)
+38(068)3917255 (Київстар)
+38(068)3923496 (Київстар)
Соціальні мережі
facebook twitter youtubeЛогін:
Пароль:

Реєстрація

забули пароль?

© WebHosst

Звязок
Ваше имя:

Email:

Тема сообщения:

Текст сообщения: