Головна / Корисна інформація
Сортировать по: наименованию (возр | убыв), цене (возр | убыв), рейтингу (возр | убыв)

1   2   слід >>показати всі

Вибір автомобільної акустики

Так уже склалося: для починаючого «автозвуколюбітеля» при виборі музичної системи головне - це головний пристрій! Загалом, таке легко пояснити: адже здається, що саме від нього в основному залежать можливості та звучання системи. На жаль, це не так: неодмінно потрібно приділити увагу і акустиці. Про неї ми сьогодні і поговоримо..

 

Як правильно обжимати коннектори RJ-45 5 категорії, кручена пара (мережевий кабель)

У цій статті розповім, як обжимати кабель кручена пара, 8 жил та 4 жили. Взагалі, коли мова йде про кабель кручена пара, то мається на увазі в більшості випадків восьмижильний кручена пара, якщо у вас такий кабель, читайте статтю: як обжимати кабель кручена пара 8 жил та 4 жили..

 

3-и етапи встановлення та налаштування супутникової антени

3-и етапи встановлення та налаштування супутникової антени.

 

SCART / Jack / S-Video TV / receiver Cable [1x Jack plug 3.5 mm, S-Video plug - 1x SCART plug] 5 m Black Goobay

SCART / Jack / S-Video TV / receiver Cable [1x Jack plug 3.5 mm, S-Video plug - 1x SCART plug] 5 m Black Goobay .

 

VGA розєм

VGA Video Graphics Array - інтерфейс, розроблений в 1987 році корпорацією IBM. У 1989 році організацією Video Electronics Standards Association (VESA) прийнятий стандарт SVGA..

 

Антени цифрові ефірні

Антени цифрові ефірні Установка ефірних антен забезпечує телеглядачам безкоштовний перегляд цілого переліку аналогових і цифрових каналів. Якість картинки і відтвореного звуку залежить від віддаленості будинку до вежі, рельєфу місцевості і того, якого типу ТВ-систему ви хочете купити. Для телевізорів старого зразка підійде невелика, звичайна антена з зовнішньої приставкою, для сучасних телевізорів або при бажанні гарантовано отримати якісну картинку - цифрова DVB-T2. Переваги у кожної конфігурації свої, але, зважаючи на ослаблення аналогового діапазону та будівництво нових ретрансляторів T2 по всьому цифрова антенна стає краще..

 

Антенні підсилювачі SWA характеристики

Антенні підсилювачі SWA призначені для підсилення телевізійних сигналів в синфазних антених решітках..

 

Антенні підсилювачі swa призначення

Антенні підсилювачі swa призначення та застосовуються в антенах гратчастого типу ASP-4, ASP-8, які часто називають польськими антенами. Коефіцієнт посилення таких антен без підсилювача малий, і її прийомні властивості в основному визначаються встановленим підсилювачем swa. Антенні підсилювачі swa мають вхідний опір, обумовлений конструкцією антени 300 Ом, вихідний опір 75 Ом, використовують напруга живлення від 9 В до 15 В і призначені для посилення діапазону частот 49 МГц - 790 МГц..

 

Відеореєстратори

Що таке <Цифрові відеореєстратори>.

 

Вибір комплекту супутникового телебачення

Вибір комплекту супутникового телебачення Супутникова антена - це вибір тих, хто бажає насолоджуватися переглядом різних тематичних каналів у відмінній якості. В рамках даного матеріалу ми постарається розповісти, що собою являє супутникове телебачення, яке обладнання необхідно для перегляду каналів, а також розкриє деякі аспекти користування цим видом послуг..

 

Географічні координати міст України

Географічні координати міст України.

 

Діапазони частот

Діапазони частот Використання різних частот для систем радіозв'язку і мовлення, включаючи супутникові, строго регламентується міжнародними правилами. Це необхідно для забезпечення електромагнітної сумісності різних систем, а також для запобігання взаємних перешкод при роботі різних служб. Відповідно до Регламенту радіозв'язку вся територія Землі розділена на три райони, кожен з яких має своє розподіл смуг радіочастот..

 

Джерела безперебійного живлення, для домашнього котла...

Джерела безперебійного живлення для домашнього котла.

 

Кілька цікавих фактів про супутникове телебачення ...

Кілька цікавих фактів про супутникове телебачення ....

 

Класифікація побутових кондиціонерів

Класифікація побутових кондиціонерів.

 

Комплект для прийому супутникового телебачення складається з

Комплект для прийому супутникового телебачення складається з супутникового ресивера супутникової антени (тарілки) сама антена (тарілка, дзеркало) конвертери (кількість залежить від пакету каналів).

 

Мідні труби.для кондеціонерів Переваги.

Мідні труби.для кондеціонерів Переваги. Мідні труби стали проводитися в європейських країнах ще в середині 19 століття..

 

Мікатермічні обігрівачі. Принцип роботи та особливості пристрою.

Мікатермічні обігрівачі отримали свою назву від англійського слова "mica" - слюда. Це вказує на те, що при їх виготовленні використовується слюда..

 

Монтаж, обслуговування і гарантії кондиціонерів

Монтаж, обслуговування і гарантії кондиціонерів Особливості монтажу конедіціонеров .

 

Несправності ресиверів Amiko 8900 і Gi 8120

Несправності ресиверів Amiko 8900 і Gi 8120 Так як супутникові ресивери GI 8120 і Amiko 8900 по схематехнікі однакові, то дана стаття ставитися до двох супутниковим ресиверів. Нещодавно зіткнувся з проблемою - супутниковий тюнер Amiko 8900 працює 15-20 хвилин, потім йде в перезавантаження..

 

Нуль модемний кабель для ресивера

Нуль модемний кабель для ресивера.

 

Обслуговування кондиціонера

Обслуговування кондиціонера Це комплекс робіт, рекомендованих до регулярного проведення, щоб ваш кондиціонер служив довше, не втрачав своєї потужності і був безпечний у використанні.читайте далі....

 

Особливості прийому кімнатної антени

Особливості прийому кімнатної антени.

 

Перемикач для супутникових конвекторів DiSEqC switch

Перемикач для супутникових конвекторів DiSEqC switch.

 

Перехідник VGA в S-VIDEO і композитний роз'єм

Змінив я відеокарту, все б добре, працює швидше, система стала більш продуктивною, ось тільки одна складність, немає тепер на новій карті S-Video роз'єми, є тільки DVI два штуки, власне для моніторів і HDMI - для новомодних пристроїв, отже мій досить старий телевізор мені вже не підключити. І ось вирішив нарити таку штуку. ще не збирав, але ось планую..

 

ПРИНЦИП СУПУТНИКОВОГО МОВЛЕННЯ

ПРИНЦИП СУПУТНИКОВОГО МОВЛЕННЯ.

 

Причини сульфатації акамуляторів і її запобігання

Причини сульфатації акамуляторів і її запобігання. При тривалому зберіганні в між експлуатаційний період або під час несправності автомобіля АКБ розряджається. На її позитивних і негативних пластинах кристалізується слаборозчинний в воді сульфат свинцю. Якщо АКБ своєчасно не зарядити то, з плином часу, сульфат свинцю затвердіє і зруйнує активну масу пластин. Це явище називається сульфатація. Однією з причин сульфатации є недозаряженность АКБ, яка є наслідком:.

 

Причини сульфатации Акамулятор і її запобігання

Однією з причин сульфатации є недозаряженность АКБ, яка є наслідком: саморазрядка АКБ; роботи погано відрегульованого реле регулятора автомобіля; нерівномірного заряду банок АКБ, що прискорює сульфатацію недозаряженной банки, погіршуючи загальний стан АКБ; при експлуатації автомобіля в межах міста, доводиться часто користуватись стартером..

 

Разём ADC

Разём ADC Apple Display Connector - модифікація роз'єму DVI, що об'єднує в одному кабелі відеосигнали (аналогові і цифрові), USB і живлення..

 

Разём DFP

Разём DFP Попередній DVI інтерфейс Digital Flat Panel був розроблений організацією VESA. DFP розрахований на той же самий тип цифрового сигналу (TMDS), що і DVI, але аналоговий сигнал передавати не може..

1   2   слід >>показати всі
Інформація
Украина Черкаси Смілянская 149

(оптовий ринок база ОПС)

Пн.-Пт. с 09:00 до 16:00

Сб. с 10:00 до 14:00, Вс. - вихідний

+38(0472)382962 (Черкаси)
+38(0472)385568 (Черкаси)
+38(068)3917255 (Київстар)
+38(068)3923496 (Київстар)
Соціальні мережі
facebook twitter youtubeЛогін:
Пароль:

Реєстрація

забули пароль?

© WebHosst

Звязок
Ваше имя:

Email:

Тема сообщения:

Текст сообщения: